مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان یزد بازنشته شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت اسناد و املاک استان یزد اکبر حکیمیان پرسابقه ترین مدیرکل استانی با 36 سال سابقه کار در آخرین روز کاری 90 بافتخار بازنشستگی نائل شد .

وی در تاریخ 80/6/20 به سمت مدیرکل ثبت اسناد واملاک استان یزد منصوب و قریب 11 سال این سمت را عهده دار بود .

 مسئول بایگانی ثبت اسناد و املاک شهرستان یزد ، ریاست ثبت اسناد و املاک شهرستان های تفت و یزد از جمله سمت های وی در طول این 36 سال بوده است .

اکبر حکیمیان در طول مدیریت خود بیش از 40 لوح تقدیر از مقامات کشوری و استانی دریافت کرده که شاخص ترین آن دریافت دو لوح از وزیر کشاورزی و یک لوح سپاس از معاون وزیر سازمان جنگلها و مراتع کشور به لحاظ صدور سند اراضی مرتعی و دو لوح تقدیر از رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور برای صدور اسناد مالکیت روستایی و یک لوح از نماینده ولی فقیه و سرپرست سازمان اوقاف و امور خیریه به خاطر صدور سند موقوفات استان بوده است .

روابط عمومی اداره کل ثبت اسناد و املاک استان یزد خدمت صادقانه و مدیریت داهیانه ایشان را در طول 36 سال خدمت یادآور تلاشهای وافر و بی شائبه اسلاف پیشین از مجموعه ثبت اسناد و املاک دانسته که مردم مومن و قدرشناس ما در طول سالهای اخیر از آن بهره مند بوده اند و بی تردید هیچ زبانی بلکه هیچ قلمی را یارای آن ندانسته تا تقدیری شایسته و در خور این عزیز عرضه بدارد یا سپاسی به شان بنماید اما از آنجا که تقدیر همه خدمتگزاران ، روزگاری ترک عرصه خدمت و حضور در صحنه های دیگر است و ایشان نیز اخیراً بدین افتخار نائل گردیده اند آرزوی ایامی خوش توام با سلامتی و سربلندی داشته و امید دارد که اصحاب ثبت استان نیز ضمن قدرشناسی فرصت بهره مندی از تجارب  و دستمایه های  ارزشمند این یادگاران ماندگار را غنیمت بشمارند .

گفتنی است با حکم معاونت رئیس قوه قضائیه و ریاست سازمان ثبت اسناد و املاک کشور علی کریمی به سمت سرپرست اداره کل منصوب شد. وی قبلاً سمت معاون اداره کل ثبت استان را عهده دار بوده است .

                ×××××××××××××××××××××××××××××

جامعه سردفتران و دفتریاران استان یزد ترقی و پیشرفت خود را مرهون حمایتهای بی شائبه این مدیر مدبر و متخصص در امور ثبتی و کتابت میداند و اگر نبود تعامل و پشتیبانی جناب حکیمیان و معاونین ایشان بی شک حرکت جامعه سردفتران استان به سوی اهداف عالیه بکندی صورت میگرفت و شاید امروز در این مرتبه از جایگاه در سطح کشور قرار نداشت

همراهی و همگامی ایشان در ایجاد هماهنگی و مساعدت در نشستهای مختلف با روسای سازمان و حضور در همایشهای استانی و مناسبتهای مختلف و رفع مشکلات در حد توان و حمایتهای بزرگوارانه این مدیر قدرتمند برکسی پوشیده نیست و جامعه سردفتران استان خدمات ایشان به مردم و جامعه ثبتی و دفاتر اسناد رسمی را ارج مینهد و ضمن تبریک به جنابشان بمناسبت کسب افتخار بازنشستگی توام با عمری خدمت خداپسندانه به نظام جمهوری از نبود ایشان در جامعه ثبتی خود را مغبون میبیند

در پایان به سرپرست محترم اداره کل که قبلا در سمت معاونت کل مشغول انجام وظیفه و در طول مدت خدمت از حمایتهای ایشان نیز برخوردار بوده ایم تبریک عرض نموده و برای جناب کریمی در ایجاد تحول و نوآوری و خدمت به مردم آرزوی توفیق روز افزون داریم

                               جامعه سردفتران و دفتریاران استان یزد

/ 2 نظر / 163 بازدید
پيرمحمدي

توفيقات حق رفيق راهشان باد آرزوي سلامتي و طول عمر با عزت براي ايشان داريم

حقوق فردا

یاد و خاطره ی این بزرگواران و باقیات صالحاتشان همیشه در صفحات ذهن ماندگار خواهد بود . وقتی این گونه آدمیان خانواده ی بزرگ ثبتی را ترک می گویند دل آدم می گیرد . امیدوارم جناب حکیمیان ارتباط خودشان را با جامعه ی ثبتی و سردفتری قطع نفرمایند و مشاوره و راهنمائی های خود را از همکاران و سردفتران دریغ نفرمایند .