انتصاب سرپرست معاونت اسناد سازمان ثبت

طی حکمی از سوی رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور ، محمدمهدی انجم شعاع به سمت سرپرست معاونت امور اسناد این سازمان منصوب شد.

                        معاون قضایی آقای دکتر محمد مهدی انجم شعاع

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور طی حکمی از سوی "دکتر تویسرکانی" معاون رئیس قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور "محمدمهدی انجم شعاع" به عنوان سرپرست معاونت امور اسناد سازمان ثبت منصوب شد.

متن کامل این حکم به شرح زیر است:

"جناب آقای محمدمهدی انجم شعاع

نظر به مراتب تعهد، تخصص و تجربیات جنابعالی، به موجب این حکم به سرپرستی معاونت امور اسناد سازمان ثبت اسناد و املاک کشور منصوب می شوید.

انتظار دارد با سرلوحه کار قرار دادن رهنموهای مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و در راستای اهداف و برنامه های راهبردی سازمان با بهره گیری مؤثر از منابع و امکانات موجود در چارچوب قوانین و مقررات جاری و برنامه های مصوب، اهتمام در اصلاح فرآیندها و ارتقاء ارائه خدمات به مراجعین تؤام با سرعت و دقت و استفاده حداکثری از فن آوریهای نوین، ارتقاء سلامت اداری و استفاده بهینه از منابع انسانی، تقویت نظارتهای دقیق و مؤثر به منظور ارتقاء نظم و حسن جریان امور واحدهای اداری و دفاتر اسناد رسمی و ازدواج و طلاق، زمینه لازم جهت تحقق اهداف سازمان را فراهم نمائید.

توفیق شما را در انجام وظایف و مسئولیت های محوله از خداوند بزرگ خواهانم."

گفتنی است: سرپرست جدید معاونت امور اسناد سازمان ثبت اسناد واملاک کشور، مدیر کلی تدوین لوایح قوه قضاییه، دادیاری دادسرای انقلاب اسلامی تهران، ریاست دادگاه انقلاب اسلامی و کیفری استان کرمان، معاونت قضایی و معاونت آموزش دادگستری استان کرمان و عضویت در هیئت نظارت ثبت استان کرمان را در سابقه کار خود دارد. وی مدتی نیز در حوزه سردفتری اسناد رسمی فعالیت داشته است.

/ 1 نظر / 19 بازدید
فتحی

همکار گرامی به اطلاع كاربران محترم ان وبگاه وزین برسانید جهت سهولت دسترسي به صفحه ويژه نقد و بررسي طرح اصلاح قانون دفتر اسناد رسمي مصوب ۱۳۵۴ آدرس http://notarylaw.blogfa.com/ در نظر گرفته است. از اين پس با مراجعه به اين آدرس مي توانند در نظرخواهي شركت نموده و يا نظرات ساير كاربران را ملاحظه نمايند.